• 12pcs/Set Optický FTTH Tool Kit s Optickým Power Meter 30 km Vizuálne Poruchy Locator FC-6S Vlákniny Sekáčik Kábel Drôt Striptérka
  • 12pcs/Set Optický FTTH Tool Kit s Optickým Power Meter 30 km Vizuálne Poruchy Locator FC-6S Vlákniny Sekáčik Kábel Drôt Striptérka
  • 12pcs/Set Optický FTTH Tool Kit s Optickým Power Meter 30 km Vizuálne Poruchy Locator FC-6S Vlákniny Sekáčik Kábel Drôt Striptérka
  • 12pcs/Set Optický FTTH Tool Kit s Optickým Power Meter 30 km Vizuálne Poruchy Locator FC-6S Vlákniny Sekáčik Kábel Drôt Striptérka
  • 12pcs/Set Optický FTTH Tool Kit s Optickým Power Meter 30 km Vizuálne Poruchy Locator FC-6S Vlákniny Sekáčik Kábel Drôt Striptérka

12pcs/Set Optický FTTH Tool Kit s Optickým Power Meter 30 km Vizuálne Poruchy Locator FC-6S Vlákniny Sekáčik Kábel Drôt Striptérka

Skladom
SKU w685
  • €49.19
  • €98.38

  • Kompatibilné: Huawei
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Názov Značky: ONTi
  • Certifikácia: CE
  • Číslo Modelu: 1mW na 30mW Optický FTTH Tool Kit
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Veľkosť: 22*17*19cm
  • Typ Konektora: Hybrid

Súvisiace produkty

Vysoká Kvalita 58MM SC APC SM Single-Mode Optického Konektora FTTH Nástroj Studenej Konektor Nástroj Optický Rýchlo Connnector

Popis Rýchla Montáž Konektora (tiež s názvom Č-poľský Konektor , Pre-poľský Konektor alebo Rýchly Konektor ) je bezstarostný-až na-nainštalujte zariadenie. Žiadny nástroj alebo prípravok je potrebné. Je univerzálny pre 250um /900um / 2.0 mm / 3.0

  • €27.29
  • €32.11

4 porty EDFA, 1U vysoký výkon EDFA, 20dBm na port, bez WDM, s prepravné náklady do Ruska

4 porty EDFA, 1U vysoký výkon EDFA, 20dBm na port, bez WDM, s prepravné náklady do Ruska Položka Jednotka Technické Parametre Optická vlnovou dĺžkou nm 1540-1560nm Vstup optického výkonu dBm -5dBm~+10dBm Nominálnej optické príkon dBm + 3 dBm Výstupného optického

  • €466.82

Doprava zadarmo Optický Splitter, 10pcs / veľa, 1x2, 1x4, 1x8, 1x16,1x32, PLC SC / APC SM, 0,9 mm, G657A1, PVC, 1m, FTTH

10 uds/lote 1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 Deliteľ de fibra PLC, Mini módulo, 900um, SC/APC acoplador óptico Deliteľ óptico plc de tubo de acero simplex monomodo SC Características * Excelente mecánica, tamaño pequeño * Alta fiabilidad * Baja pérdida

  • €26.32
  • €29.24

FTTH GPON onú exkluzivitu ZTE ZXA10 F601 GPON Terminálu ONT s 1GE Ethernet Port

ZTE ZXA10 F601 GPON Terminálu ONT FTTH FTTO GPON onú exkluzivitu s 1GE Ethernet Port Na F601 je GPON onú exkluzivitu s jedným 10/100/1000M, Ethernet port v FTTH aplikácie. ZXA10 F601 je Optickej Siete GPON Terminal určený pre SFU (Rodinný Jednotky) použité

  • €7.70
  • €9.06

OTDR LC konektor OTDR prenos konektor LC adaptér Optický Konektor Pre Optický Čas Domény Reflektometra

vv Zľava pre veľkoobchodné väčšia časť čísla ponuku pre KUSOVNÍKA Pre viac informácií alebo technické otázky, prosím, neváhajte kontaktovať: múdry(@)firstfiber.cn v

  • €13.17

500 Ks Nieuwe Glasvezel Konektor Adaptéra SC/UPC SM Flens Singlemode Simplex SC-SC Spojka Zadarmo Verzending Groothandel LSZH

modname=ckedi ik u verzekeren dat de kwaliteit van onze producten zodat wij u de beste služby zorgen de snelste verzending, meest veilige manier om de goederen leveren uw handen! als u vragen na ontvangst de produktu, z hebben kwaliteitsproblemen, dan niet paniek, doen gerust

  • €59.18
  • €95.45

280 280 G 300 300T 260 vlákniny fusion splicer elektródy bar vlákniny spojov mechanické a elektrické pól

Produkt obrázka: Táto elektróda je vhodná pre nasledujúce model zvárací stroj: 280 280 G 300 300T 260 non - vyššie modely zvárací stroj užívatelia nie poradí tak, aby sa vyhnite sa zlé nákupu! Použitie upozornenie: skúste použiť a zachovať zvárací

  • €9.88

Automatické Fusion splicer KL-500E KL500 mini optická zvárací stroj INCERVAL

Zbrusu Nový Jilong Optických Spojov Stroj KL-500E jednovláknová Fusion Splicer Funkcie: PAS Technológie X&Y názory dispaly alebo X/Y jediný displej Ručné a prenosný Veľkosť: 125×105×113 (mm) SOC je k dispozícii 3-v-jednom

  • €864.49

10G SFP-10G-LR-SM 1310nm Optických Modulov 10G SFP SM 1.4 KM Optických vlákien modul Pre Hua Wei Vysielač Dodania doprava Zdarma

10G SFP-10G-LR-SM 1310nm Optických Modulov 10G SFP SM 1.4 KM Optických vlákien modul Pre Hua Wei Vysielač Dodania doprava Zdarma Katalógové Číslo Rýchlosť Prenosu Dát Médiá Vlnová dĺžka Vzdialenosť Prípad Teplota SPP-B2392-10 10.3125

  • €10.70

10MW Červené Laserové Svetlo Pero Optický Kábel Tester Vizuálne Poruchy Locator Checker optického výkonu Rozsah 10Km Zadarmo shippingg

10MW Červené Laserové Svetlo Pero Optický Kábel Tester Vizuálne Poruchy Locator Checker optického výkonu Rozsah 10Km Zadarmo shippingg Vlnová dĺžka 650nm±20nm Výstupný Výkon >10mW >10mW 20mW 25mW 30mW Dynamické Vzdialenosť >10km >10km 18-20 km 20-22km 22-25

  • €17.29

Doprava zadarmo AB11A pre SC/FC/ST Jedným Kliknutím Čistiaci nástroj 2,5 mm, Univerzálny Konektor Optický Čistiace Pero

UPOZORNENIE: 1.Kupujúci je zodpovedný za cla a miestne dovozné dane atď. Ceny tu nie zahŕňa určenia poplatku v kupujúceho strane. 2.Dôležité!!! Vážení Brazília zákazník, prosím zanechať váš CPF alebo CNPJ číslo, po zadaní objednávky 3.Pre

  • €10.54

LED Dizajn Optický Laser Zdroj 1310/1550nm Komshine KLS-25M-S Optickým Zdroj Svetla s SC Konektor

Mini Zdroj Svetla KLS-25M Produkt úvod: KLS-25m Optické Svetlo Sourceis vyznačuje stabilný výstup optický výkon, vlnová dĺžka a spektrálna šírka s malým rozsah stabilné zmeny.Kým vzhľad je inovovaný, LED osvetlenie je pridaná. 1310nm a 1550nm

  • €30.46